درباره بانه تل

خرید خود را آسان تر و بروز تر نمایید.

توسعه اینترنت روش‌های خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می‏‌کند. امروز دیگر افراد این روش خرید را بیشتر منطبق بر شرایط زندگی مدرن می‏‏‏‌بینند. ویژگی‏‏‏‌ها و طبیعت خرید اینترنتی با روحیات و نیازهای رو به رشد ما هماهنگ‏‏‌تر شده است. همه سخت در حال تلاش برای پیشرفت‏‏‌های شخصی و جمعی خود هستیم. امروزه بهای اوقات فراغت ما با وجود مشغله‏‌های روزانه بسیار گرانبها‌تر شده است. همه ما برای این اوقات برنامه ریزی فشرده‏‌تری داریم. دیگر صرف زمان‌هایی نسبتا طولانی در فعالیت‏‌های نه‌چندان با اهمیت مانند خرید و سفرهای شهری برای بسیاری از انسان‌ها اولویت خود را از دست داده است. هوشمندی انسان‌ها، آنها را مجاب می‏‌کند که با تغییر در الگوهای قدیمی و نا‏کارآمد زندگی، هوشمندانه‏‌تر و امروزی‏‌تر زندگی کنند. صرف اوقات فراغت برای تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏‌های روزانه اولویت بیشتری نسبت به فعالیت‌‏‏‏های وقت‌گیر و در عین حال کم اهمیت‏‏‏‌تر مانند خرید کردن دارند.

در فروشگاه بانه تل انواع گوشی موبایل در برندهای روز دنیا به فروش می رسد. شما می توانید از طریق فروشگاه بانه تل انواع مدل گوشی موبایل مورد نظر خود را تهیه کنید. برندهایی که در بانه تل به فروش می رسند شامل اپل ، سامسونگ ، هواوی ، شیائومی ، آنر و .... شما می توانید برای اطمینان از اصل بودن محصول مورد نظر مدل آن در وب سایت رسمی شرکت های آن محصول جست جو و بررسی کنید.

اعتماد داشتنی نیست ،اعتماد را باید ساخت


🔷 تماس با بانه تل

شماره‌های تماس جهت اطلاع از قیمت روز موبایل:

📞خانم شعبانی : 09189746197

📞فروشگاه : 08734211196

مشاوره و سفارش از طریق واتساپ و تلگرام

  1. 📲 برای چت با کارشناس در واتساپ، کلیک کنید.

  2. 📲 برای چت با کارشناس در تلگرام  کلیک کنید.


    🔷 کارشناسان ما به صورت 24 ساعته و 7 روز هفته حتی در ایام تعطیل پاسخگوی سفارشات شما هستند.

    شماره حساب‌های بانه تل جهت پرداخت از طریق کارت‌های عضو شبکه شتاب:

بانک
شماره کارت صاحب حساب
ملت 6104-3375-8744-4355 شعبانی
ملی 6037-9973-5386-1413 شعبانی
ملت 6104-3375-8744-4355 شعبانی

 

رسیدگی به انتقادات، شکایات و پیشنهادات

مشتری گرامی، اگر انتقاد، پیشنهاد یا شکایتی از بانه تل دارید برای دریافت پاسخ سریع‌تر، لطفا به آدرسbanehtel@gmail.com ایمیل ارسال کنید .

همچنین در صورتی که در قسمتی از وب‌سایت اشکالی وجود داشته و یا اطلاعات نادرستی ثبت شده است خواهشمندیم با درج آدرس آن قسمت از سایت به آدرس banehtel@gmail.com  ایمیل زده و اطلاع‌رسانی کنید.بانه تل مراتب قدردانی خود را ابراز می‌دارد.


دفتر وب‌سایت و امور مشتریان:

استان کردستان، بانه، بلوار ازادی پاساژ کردستان طبقه دوم _پلاک 96

ایمیل: banehtel@gmail.com